
17:35, 24 червня 2015 р.
На Путильщині у 90-річної бабусі вкрали 3000 гривень
До Путильського райвідділу міліції звернулась 90-річна мешканка села Селятин і повідомила, що з її хати викрали понад 3000 гривень, повідомляє СЗГ УМВС України в Чернівецькій області.
Міліціянти одразу ж кинулися розпочали пошуки злодійки і встановили, що до вчинення крадіжки причетна 27-річна односельчанка потерпілої. Грабіжниця у всьому зізналася зізналася, пояснивши, що гроші вже витратила на особисті потреби.
Як з’ясувалося, крадійка доглядала за жінкою в будинку і знала, де бабуся тримає свої заощадження. Як тільки-но бабуся вийшла з хати, крадійка привласнила гроші, які лежали на ліжку під подушкою в одній із кімнат.
За даним фактом слідчі Путильського райвідділу міліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Жінці „світить” до трьох років тюрми. Триває слідство.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:22
Вчора
12:57
Вчора
11:30
Вчора
Спецтема
Оголошення
10:57, 22 січня
12:00, 28 січня
05:03, 23 січня
11:46, 21 січня
15:55, 21 січня

Коментарі