![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
11:10, 25 червня 2015 р.
У Новодністровську троє злодіїв „почистили” підвал
До місцевого райвідділу міліції звернулась 46-річна мешканка міста Новодністровськ і повідомила, що з її підвалу викрали намет, металеву арматуру, подовжувач, плиткоріз, штукатурну та малярну сітки, повідомляє СЗГ УМВС України в Чернівецькій області.
Після проведення низки оперативно-розшукових заходів працівники карного розшуку разом з дільничними інспекторами Сокирянського райвідділу міліції встановили особи злодіїв. Це троє жителів Новодністровська 19-ти та 20-ти років.
Хлопці у крадіжці зізналися, пояснивши, що крадене майно сховали у себе в підвалі й збиралися його. До підвалу потерпілої злодії залізли, зламавши навісний замок вхідних дверей
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Крадіям „світить” до 6 років тюрми. Слідство триває.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі