• Головна
  • Буковинські рятувальники навчали пластунів порятунку людей, що тонуть (ФОТО)
15:45, 25 червня 2015 р.

Буковинські рятувальники навчали пластунів порятунку людей, що тонуть (ФОТО)

Працівники Управління ДСНС України у Чернівецькій області активно співпрацюють з громадськими організаціями з метою навчання людей правилам безпеки та виховання у них культури безпечної поведінки. Особливу увагу рятувальники приділяють роз’яснювальній роботі з дітьми.  Учора  таку роботу  рятувальники провели з чернівецькими пластунами, повідомляє  прес-служба УДСНС України у Чернівецькій області.

Навчання проходило  біля озера в парку «Жовтневий». Тема заняття - «Як запобігти нещасним випадкам на воді та що робити, коли тоне людина». Тема була обрана не випадково, так як  лише з початку червня у буковинських  водоймах  втопилися 3 людини. Крім того, відпочинок на воді є одним з найулюбленіших для дітей. Рятувальники вкотре наголосили, що діти повинні відпочивати на воді лише з дорослими, а саме місце відпочинку має бути пристосованим для цього.

Рятувальники також розповіли дітям про те, наскільки важливо вміти допомогти людині, яка тоне. Для цього рятувальники  змоделювали нещасний випадок з людиною, яка тоне. Рятувальники показали, що потрібно робити, якщо таке сталося,  і  як правильно надати домедичну допомогу до прибуття медиків. Після цього пластуни самі  намагалися надати допомогу людині, що тоне, щоби  закріпити набуті знання.

 

#Буковинські рятувальники #пластуни #поведінка на воді
Оголошення
live comments feed...