• Головна
  • У Чернівцях «батьківщинівці» здали кров для військових в зоні АТО (ФОТО)
14:55, 29 червня 2015 р.

У Чернівцях «батьківщинівці» здали кров для військових в зоні АТО (ФОТО)

Члени Чернівецької міської організації ВО «Батьківщина» здали кров для бійців АТО. Свою благородну справу приурочили до Дня Конституції України, повідомляє прес-служба обласної організації.

«Здаю кров уперше,  адже хлопцям в АТО потрібна будь-яка допомога: як від держави, від волонтерів, так і від кожного громадянина. Врятувати чиєсь життя - вважаю, це найвища, найблагородніша справа», -  каже «батьківщинівець», член бюро Першотравневої районної партійної організації Владислав Спіченко.

Уперше здавав кров і член бюро Першотравневої райпарторганізації Ігор Дземан. Як і всі донори, спершу зробив флюорографію, виміряв тиск, здав експрес-аналіз крові.  Хвилювання стримав, роботу лікарів та медсестер обласної станції переливання крові оцінив як кваліфіковану і професійну, громадянський обов’язок виконав.

 «Ми присвятили свою акції Дню Конституції, - розповів голова Чернівецької міської «Батьківщини» Юрій Скорейко. - Тому що здавали кров для тих, хто  захищає конституційний устрій і державну цілісність України». 

Також до Дня Конституції  чернівецькі "батьківщинівці" завітали з подарунками до дітей з Луганщини, які оздоровлюються у таборі "Вербиченька" на Сторожинеччині.

#Чернівецькі батьківщинівці #донори #бійці АТО
Оголошення
live comments feed...