• Головна
  • Буковинські податківці викрили схему ввозу до України сантехніки за заниженою ціною. Бюджет недоотримав 3,5 млн. грн.
16:50, 30 червня 2015 р.

Буковинські податківці викрили схему ввозу до України сантехніки за заниженою ціною. Бюджет недоотримав 3,5 млн. грн.

У рамках проведення оперативно-профілактичної операції під умовною назвою «Рубіж», співробітники  слідчого та оперативного управління ГУ ДФС у Чернівецькій області у червні 2015 року викрили та ліквідували міжрегіональну схему ввозу на територію України за заниженою ціною сантехніки та аксесуарів до неї. Про це повідомляє прес-служба головного управління ДФС у Чернівецькій області.

Сантехнічне обладнання та аксесуари завозилися морським транспортом до Одеських морських портів та розмитнювалися через підставних суб’єктів підприємництва. Надалі, продукція збувалася  з використанням новітніх технологій через мережу Інтернет та зі складу без будь-якого відображення у податковому обліку або частковим відображенням на підставних приватних підприємців-єдинщиків. До бюджету потрапляли  лише   мізерні фіксовані відрахування.

За ознаками ч. 3 ст.212 КК України (ухилення від сплати податків та інших обов’язкових платежів в особливо великих розмірах) бюджет  недоотримав понад 3,5 млн. грн.

Також, у ході здійснення слідчих (розшукових) дій вилучено продукцію, що ввозилися на територію України без належного митного оформлення на суму 4,8 млн. грн. Триває досудове розслідування.

 

#Буковинські податківці #схема #бюджет #сантехніка
Оголошення
live comments feed...