• Головна
  • На Буковині директор підприємства рік ухилявся від податків. Борг довелося повернути
12:34, 7 липня 2015 р.

На Буковині директор підприємства рік ухилявся від податків. Борг довелося повернути

Як повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області, директор одного з підприємств області ухилявся від сплати податків. В результаті йому довелося виплатити штраф в 1 мільйон 200 тисяч гривень.

 У ході розслідування було встановлено, що директор підприємства протягом 2014 року навмисно завищував собівартість придбаних товарів, таким чином, порушуючи податковий кодекс. Такі дії призвели до заниження податку на прибуток на суму понад 1 млн. 200 тисяч гривень.

 Директору підприємства було оголошено про підозру у вчиненні правопорушення за статтею Кримінального кодексу «Ухилення від сплати податків». Після цього він перерахував до бюджету цю податкову заборгованість.

 Новоселицький районий суд ухвалив рішення звільнити чоловіка від кримінальної відповідальності у зв'язку з виплатою податку, і закрити кримінальне провадження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податки #підприємство #директор #штраф #ухилятися
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...