• Головна
  • Чернівецькі депутати просять Президента визнати 2016 - роком Чорнобиля
18:10, 30 липня 2015 р.

Чернівецькі депутати просять Президента визнати 2016 - роком Чорнобиля

Як повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради, на черговій сесії міської ради депутати прийняли рішення просити Президента України оголосити 2016 рок Роком вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Проект Звернення було внесено на розгляд за клопотанням організації «Спілка Чорнобиль».

У Зверненні депутати звертають увагу на те, що з 2008 року вже більше 45 разів вносилися зміни до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Цими змінами скорочувалися соціальні гарантії учасників трагедії.

У зв'язку з цим, чернівецькі депутати просять напередодні 30-ї річниці чорнобильської трагедії прийняти Указ Президента, який буде включати в себе наступні пункти:

- Оголосити 2016 Роком вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.
- Заснувати відповідну Державну нагороду.
- Доручити Кабінету Міністрів України внести на розгляд пропозиції про відновлення базових норм Закону про статус чорнобильців, а також про поліпшення пенсійного забезпечення всіх постраждалих у трагедії, про забезпечення житлом найбільш нужденних і про медичне забезпечення постраждалих.

Також депутати міської ради просять Президента звернутися в ООН для визнання 2016 Роком вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, а в Європарламент - з проханням надати фінансову допомогу Україні для ліквідації наслідків аварії та вирішення соціальних проблем чорнобильців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чорнобиль #звернення #Президент #вшанування
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...