
09:29, 4 серпня 2015 р.
Кількість хворих вихованців 38-го чернівецького дитсадка збільшилася до 13
Як повідомляє інформаційний сайт Головного управління Держсанепідслужби у Чернівецькій області, станом на вечір 3 серпня було зареєстровано вже 13 випадків захворювань дітей - вихованців чернівецького дитячого садка № 38.
З них 9 дітей були госпіталізовані в кишкове інфекційне відділення обласної дитячої клінічної лікарні Чернівців, четверо лікуються амбулаторно. У трьох дітей висіяли Salmonella enteritidis.
Четверо дітей були виписані зі стаціонару з діагнозом функціональна диспепсія, гострий гастроентероколіт невстановленої етіології. Та у двох гострий гастроентероколіт, спричинений клебсієлою.
Епідеміологічне обстеження і проведення профілактичних заходів у дитячому садку № 38 триває.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:15
Вчора
15:33
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:00, 17 березня
20:39, 20 березня
10:40, 20 березня
20:02, 23 березня
1
live comments feed...
Коментарі