Румунська громада: Румуни Буковини - свідомі громадяни України

Як повідомляє прес-служба Чернівецької обласної ради, вчора глава облради Михайло Гайничеру і губернатор Буковини Олексадр Фищук зустрілися з представниками румунських національних громад області та з керівниками органів місцевого самоврядування та виконавчої влади тих районів Буковини, де компактно проживають етнічні румуни.

Серед інших питань піднімалося питання про фейк, який поширювався в мережі Інтернет про, нібито, прагненні буковинських румунів до відділення. Представники румунської громади повідомили, що жодної реальної підстави у цій інформації немає. Румуни Буковини є свідомими громадянами України, і вони ніколи не підтримували прагнення до сепаратизму.

«Мені також приємно відзначити позицію Румунії, яка першою ратифікувала Угоду про асоціацію між Україною та ЄС, активізацію співпраці між нашими країнами на різних рівнях, - зауважив Михайло Гайничеру. – Сьогодні не можна сказати, що проблем нема, але їх обговорюють і вирішують. Ми, сусіди, повинні розуміти, знати і вивчати один одного, і такі комунікатори, як ви, - звернувся керівник обласної представницької влади до присутніх, - і як українська громада в Румунії – це плюс для влади, для нашого спільного європейського майбутнього».

румуни сепаратизм громада підтримка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі