Ліквідовано лінійний відділ міліції на станції Чернівці

Як повідомляє прес-служба Управління МВС України в Чернівецькій області, у зв'язку з ліквідацією лінійного відділу міліції на станції Чернівці тепер все кримінальні події та правопорушення, вчинені на території залізничного транспорту, будуть реєструватися в журналі Єдиного обліку заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення у Першотравневому райвідділі міліції і в інших райвідділах, на території яких є об'єкти залізничного транспорту.

 Громадяни, щодо яких скоєно кримінальні провонарушенія на території та об'єктах залізничного транспорту, можуть звернутися з письмовою заявою до Першотравневий райвідділу міліції за адресою: м.Чернівці, вул. Руська, 183. Також вони можуть звернутися в інші райвідділи, або зателефонувати за телефоном «102».

 «Відповідно до пункту 3 частини першої статті 10 Закону України «Про міліцію» міліція зобов'язана приймати та реєструвати заяви й повідомлення про кримінальні та адміністративні правопорушення, своєчасно приймати за ними рішення. Заяви і повідомлення про кримінальні правопорушення, що вчинені або готуються, незалежно від місця і часу їх скоєння, повноти отриманих зведень і форми подання, а також особистості заявника реєструється цілодобово оперативним черговим того органу внутрішніх справ, до якого звернулася особа чи надійшло повідомлення.

 Працівник міліції на території України незалежно від посади, яку він обіймає, місцезнаходження і часу в разі звернення до нього громадян або службових осіб із заявою чи повідомленням про події, які загрожують особистій чи громадській безпеці, або у разі безпосереднього виявлення таких, зобов'язаний вжити заходів для попередження і припинення правопорушень, рятування людей, подання допомоги особам, які її потребують, встановлення і затримання осіб, які вчинили правопорушення, охорони місця події і повідомити про це в найближчий підрозділ міліції.

 Заяви фізичних або юридичних осіб про вчинені кримінальні правопорушення можуть бути усними або письмовими. Усні заяви заносяться до протоколу, який підписують заявник та посадова особа, що прийняла заяву. При цьому заявник письмово попереджається про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину, що передбачено ст. 383 Кримінального кодексу України.

 Відповідно до ст. 60 Кримінального процесуального кодексу України заявник має право:

-              отримати від органу, до якого він подав заяву, документ, що підтверджує її прийняття і реєстрацію;

-              подавати на підтвердження своєї заяви речі і документи;

-              отримувати інформацію про закінчення досудового розслідування», йдеться в роз'ясненні.

лінійний відділ ліквідовано реєструвати Єдиний журнал
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі