• Головна
  • Троли в Чернівцях – бюджетний варіант розміщення зовнішньої реклами
Реклама
10:51, 18 липня 2015 р.

Троли в Чернівцях – бюджетний варіант розміщення зовнішньої реклами

Реклама

В динаміці сучасного бізнесового простору весь час з’являються нові, більш ефективні варіанти рекламування, які впевнено виходять на передній план, швидкими темпами витісняючи застарілі рекламні тенденції.

Одними з таких нововведень рекламного обігу в Чернівцях є троли – вінілові банерні розтяжки, що розміщуються над проїзною частиною. Ці зручні рекламні конструкції кріпляться за допомогою каркасу, зробленого з алюмінію або пластику, (тому вони не є важкими), а інформація наноситься на баннер розміром 1х5 м.

Основною цільовою аудиторією тролів в Чернівцях є люди з високим або відносно високим достатком, адже зовнішня реклама даного виду спроектована на власників авто, які можуть безперешкодно оглядати рекламні звернення під час їзди. Найчастіше рекламні розтяжки розміщуються ближче до перехресть перед світлофорами, чи в місцях, де водій не може набирати відносно високої швидкості, з метою надання часу на перегляд рекламної інформації. В більшості випадків вона стосується анонсів найближчих концертів чи шоу, реклами торгово-розважальних центрів, страхових компаній, банків, автосалонів. Не мало важливим чинником є те ,що рекламні звернення на даних конструкціях фокусують увагу і користувачів громадського транспорту, що сприяє охопленню значно більшої кількості цільової аудиторії.

Вагомою перевагою тролів в Чернівцях є можливість розміщення інформації з обох сторін, що дуже заощаджує місце для рекламодавця. Завдяки цим чудо-конструкціям рекламодавець може розмістити цілу серію рекламних звернень вздовж проїзної частини, побудувавши її за якимось конкретним сюжетом. В такому випадку успіх гарантований, але якщо рекламні звернення дійсно варті уваги. Проте не кожному рекламодавцю це вдається. Дуже часто виникають труднощі з різних питань: починаючи від створення макетів і власне до розміщення тролів. Зазвичай, такі ситуації виникають, коли рекламодавець не звертається до рекламного агентства і проводить кампанію самотужки, не враховуючи того, що досвідчена команда професіоналів в змозі взяти всі зобов’язання на себе, провівши її більш ефективно і за значно коротший термін.

РА «Соната Груп» http://adv-sonata.com – це професійне медіабаінгове рекламне агентство повного циклу, досвідчений та кваліфікований колектив якого зробить все, аби ваша рекламна кампанія в Чернівцях пройшла на найвищому рівні, вплинувши на швидке просування товару на ринок та на завоювання палкої прихильності від споживачів, що і є запорукою справжнього бізнесового успіху.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...