• Головна
  • До Чернівців приїде волонтер Корпусу Миру США
19:47, 21 серпня 2015 р.

До Чернівців приїде волонтер Корпусу Миру США

Як повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради, мер Чернівців Олексій Каспрук зустрівся з директором проекту «Розвиток громад» Корпусу Миру США Маратом Кюрчевським. На зустрічі прийнято рішення запросити волонтера Корпусу Миру в Чернівці для роботи над проектом.

Два роки волонтер буде працювати у Чернівцях. Основна мета - допомога у впровадженні нової системи організаційного розвитку в муніципальне управління. Всіляко сприяти покращенню співпраці з громадськими організаціями та бізнесом для реалізації нових міських проектів.

«Разом з Корпусом Миру плануємо у Чернівцях започаткувати ще один важливий проект з розширення території дії англійської мови. Він передбачає створення у місті умов для безкоштовного навчання англійській мові дітей та людей різного віку і професії. Вчителі, викладачі готові долучитися до цієї масштабної акції. Такі безкоштовні міні-курси та англійські клуби працюватимуть у міських бібліотеках, інших громадських приміщеннях в усіх мікрорайонах міста. Сподіваюся, що громада підтримає цю ідею і ще до кінця цього року проект запрацює в Чернівцях»,- написав на своїй сторінці у Фейсбуці Олексій Каспрук.

#Корпус Миру #волонтер #Розвиток громад
Оголошення
live comments feed...