
17:31, 27 серпня 2015 р.
Буковинський лікар не пройшов атестацію на професійність
Головний лікар Першого пологового будинку у Чернівцях не пройшов атестацію на професійність.
Д. Манчуленко, головний лікар пологового будинку, домагався поновлення на посаді у судовому порядку. Раніше його звинуватили у занедбанні гінекологічного відділення.
27 серпня суд задовольнив прохання позивача за умови, що він пройде фахову перевірку на професійність.
Д. Манчуленко так і не дочекався результатів комісії. Журналістам ТВА у атестаційній комісії повідомили, що професійні якості Д. Манчуленка не відповідають задовільним.
Наразі Д. Манчуленко проходить курс лікування. Журналіста повідомив, що у нього ниркова хвороба. Коментувати висновків комісії не став та попросив покинути палату.
Але юристи вважають, що хвороба є приводом для поновлення на посаді, адже допоки Д. Манчуленко перебуватиме на лікарняному, рішення комісії не зможе прийняти силу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
 Останні новини
 18:44 
 Вчора 
 17:43 
 Вчора 
 16:32 
 Вчора 
 15:37 
 Вчора 
 14:43 
 Вчора 
 13:47 
 Вчора 
 12:55 
 Вчора 
 ТОП новини
 Спецтема
 Оголошення
13:33, 23 жовтня
18
10:37, 24 жовтня
34
09:56, 28 жовтня
19:45, Вчора
35

Коментарі