• Головна
  • Лісівники Буковини розкажуть громадськості про наболіле в галузі
16:00, 30 серпня 2015 р.

Лісівники Буковини розкажуть громадськості про наболіле в галузі

Як повідомляє прес-служба Чернівецького обласного Управління лісового та мисливського господарства, 31 серпня пройде прес-конференція керівництва Управління та директорів районних лісгоспів на тему взаємодії з громадськими організаціями.

 Основні питання, які передбачаються до обговорення: взаємодія лісівників та громадських організацій; реальний стан речей у лісовій галузі; перевірка роботи лісових підприємств області та люстрація співробітників лісового господарства на Буковині.

 Голова громадської організації «Патріотична громада Буковини» Ігор Жижиян вже відреагував на заплановану прес-конференцію. На своїй сторінці у Фейсбуці він написав: «У лісівників своя правда... Друзі, приходьте, 31 серпня 2015 року, на 15:00 год. Місце проведення: ДП «Чернівецьке ЛГ» (м. Чернівці, вул. Руська, 203А, зал засідань, І поверх). Лісівники мають на меті зібрати ручні громадські організації та провести чергове окозамилювання. Прийдемо послухаємо».

 З 14 по 20 серпня урядова комісія, яка складалася з фахівців Держлісагентства України, ВО «Укрдержліспроект», ДСЛП «Івано-Франківськлісозахист», лісгоспів Хмельницького і Житомирського обласних управлінь лісового та мисливського господарства, перевіряла діяльність семи державних лісогосподарських підприємств Буковини. За результатами перевірки було оголошено, що обсяги використання лісосічного фонду головного використання не перевищують річну розрахункову лісосіку. Незаконних рубок лісу виявлено не було.

 Нагадуємо, що 25 серпня учасники громадської організації «Патріотична громада Буковини» під стінами Чернівецької ОДА організували мітинг. Вони вимагали припинення незаконного вивозу лісу з Буковини та люстрації представників місцевої влади.

#лісівники #прес-конференція #Жижиян #перевірка #громадські організації
Оголошення
live comments feed...