• Головна
  • На Буковині розпочалась «війна» за контроль над лісовою галуззю
18:13, 1 вересня 2015 р.

На Буковині розпочалась «війна» за контроль над лісовою галуззю

Відбулось відкрите засідання представників лісових господарств області. Розповіли, що працюють, ліс не крадуть та люстрації не заслуговують.

І. Жижиян побував на засіданні лісівників, про що розповів у Фейсбуці. Автор посту написав, що «відвідав театралізоване дійство з назвою «Як законно грабувати ліс».

Громадський активіст Ю. Ковалець вважає, що всередині Кабміну триває війна за контроль над лісовою галуззю Буковини.

Представники від влади повідомили ЗМІ, що конструктивного діалогу не вийшло. Вкотре представники громадських організації та формувань публічно говорили про ймовірні факти лісопорушень, не навівши їм підтверджень, а також маніпулювали загальними висловами, не даючи фахівцям лісового господарства надати яке-небудь пояснення чи сказати слово на захист своєї нелегкої роботи.

Представники лісового господарства запевняли, що все відбувається законно та прозоро, але під натиском активістів дійшли до того, що звинуватили у всьому прем’єр-міністра А. Яценюка.

Громадські активісти вирішили встановити 100 вебкамер на важливих транспортних перехрестях Буковини для спостереження за вивезенням деревини, повідомив І. Жижиян.

На засіданні представили нового керівника лісової галузі Буковини - Токарюка Бориса Ілліча.

На Буковині розпочалась «війна» за контроль над лісовою галуззю, фото-1

 

#лісова галузь #відкрите #засідання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...