• Головна
  • Буковинський військовослужбовець отримав дисциплінарне стягнення за конфлікт в пологовому будинку
16:44, 2 вересня 2015 р.

Буковинський військовослужбовець отримав дисциплінарне стягнення за конфлікт в пологовому будинку

20 серпня цього року на території пологового будинку № 2 стався конфлікт між лікарем і співробітником районного військового комісаріату - батьком вагітної жінки. Після того, як цей конфлікт став надбанням громадськості, мер міста Олексій Каспрук доручив обласному військовому комісаріату провести службове розслідування стосовно військовослужбовця.

Про це повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.

У ході розслідування було встановлено, що начальник відділення забезпечення Новоселицького районного військкомату майор Валентин Безрядін порушив вимоги ст. 49 Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України щодо обов'язків військовослужбовця бути зразком високої культури, скромності і витримки, берегти військову честь, захищати свою і поважати гідність інших людей.

Майор Безрядін, який знаходився на території пологового відділення № 2 вів бесіду з лікарем на підвищених тонах, чим доставив незручності пацієнтам та персоналу пологового будинку.

За результатами службового розслідування на майора накладено дисциплінарне стягнення.

Враховано те, що прямих загроз життю і здоров'ю доктора військовослужбовець не висловлював, а саму ситуація сприйняв, як порушення прав військовослужбовців, бо йшлося про надання медичної допомоги члену сім'ї військовослужбовця.

Фото та відео зі сторінки журналіста Галини Єреміци у Фейсбуці


Posted by Галина Еремица on 21 августа 2015 г.

#пологовий будинок № 2 #майор #лікар #конфлікт #дисциплінарне стягнення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...