• Головна
  • Звільнено директора Сторожинецького лісового коледжу
18:17, 2 вересня 2015 р.

Звільнено директора Сторожинецького лісового коледжу

Як повідомляє storozhynets.info, сьогодні у Сторожинецькому лісовому коледжі на педагогічній раді був зачитаний наказ Міністра освіти України Сергія Квіта про звільнення Петра Брижака з посади виконуючого обов'язки директора лісового коледжу.

Наказ був підписаний 1 вересня 2015.

Нагадуємо, вчора, 1 вересня, в Сторожинець приїхали активісти чернівецького Антимайдану, обласної організації «Майдан» і партії «Батьківщина», які прийшли в кабінет директора і вимагали його відставки. На їхню думку, Петро Брижак не може обіймати таку посаду у зв'язку з його минулою політичною приналежністю.

Сьогодні на нараді було зачитано заяву педагогічного колективу, в якому члени колективу висловили свою незгоду з діями активістів. У ньому йдеться про те, такі дії зривають навчально-виховний процес у навчальному закладі, крім того, педагоги коледжу хочуть використовувати своє право вибирати керівника колективу, а на них тиснуть і погрожують фізичною розправою.

Аналогічну заяву написали й представники громадських і політичних організацій Сторожинецького району. У спільному листі районних голів партій «Солідарність», Радикальної партії, Союзу воїнів-афганців, Об'єднання учасників АТО, яке звернено до керівників обласної та районної влади, а також до керівників правоохоронних органів, йдеться про неприпустимість подібних дій з боку активістів. Основною вимогою спільної заяви є: проведення перевірки законності призначення Брижака на посаду директора; чи підпадає він під Закон «Про люстрацію»; а також надання правової оцінки діям громадських активістів.

#директор #лісовий коледж #Петро Брижак #активісти #педагогічна нарада
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...