• Головна
  • За гроші Євросоюзу відремонтували операційний блок в Новоселицькій лікарні
16:00, 5 вересня 2015 р.

За гроші Євросоюзу відремонтували операційний блок в Новоселицькій лікарні

Як повідомляє інформаційний сайт Департаменту охорони здоров'я, торік Новоселицька районна лікарня в рамках програми «Румунія - Україна - Республіка Молдова» підписала транскордонний проект «Медицина в надзвичайних ситуаціях та випадках – швидка відповідь транскордонним викликам».

 За умовами проекту лікарні надається 580 тисяч євро на придбання двох повністю укомплектованих обладнанням санітарних автомобілів, а також на ремонт операційного блоку.

 Зараз практично завершено ремонт операційного блоку, а сам проект повинен закінчитися в кінці цього року.

 «Реалізація транскордонного проекту, в рамках якого має бути відремонтований операційний блок нашої лікарні, триває. Чотири нові операційні, приміщення для персоналу та санітарно-гігієнічна кімната майже завершені. Наразі оперблок облицювали керамічною плиткою, встановили каналізаційні мережі, систему знезараження повітря, автономне опалення, безтіньові лампи тощо. Також маємо змогу обладнати кондиціонерами службові приміщення хірургічного відділення – ординаторську, перев’язувальну, сестринський пост. Очікуємо наступний транш коштів, який передбачений на придбання санітарного транспорту», - розповідає головний лікар Валерій Калараш.

#Новоселицька лікарня #операційний блок #відремонтували
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...