• Головна
  • Міністерство охорони здоров'я: В Україні спалах поліомієліту
17:31, 5 вересня 2015 р.

Міністерство охорони здоров'я: В Україні спалах поліомієліту

Як повідомляє інформаційний сайт Департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА, Міністерство охорони здоров'я України підтверджує спалах поліомієліту в Україні.

 У червні і липні цього року в Закарпатті було зафіксовано два випадки захворювання, які за ознаками нагадували поліомієліт. Хворі - 10-місячний і 4-річний хлопчики. В обох випадках щеплення від цієї хвороби дітям не робилися.

 «Сертифікована лабораторія ВООЗ підтвердила, що захворювання двох дітей на Закарпатті було викликане вірусом похідним від вакцинного штаму, і підтверджена циркуляція вірусу, що згідно Міжнародним медико-санітарним правилам прирівнюється до спалаху поліомієліту», - йдеться в повідомленні Міністерства охорони здоров'я України.

 У зв'язку з цим під загрозою знаходяться всі нещеплені діти в Україні. Тому було прийнято рішення про створення Оперативного штабу з реагування та протидії поширення захворювання. Членами штабу стануть представники міжнародних організацій ВОЗ і ЮНІСЕФ.

 Відсоток дітей, яким зроблені щеплення від поліомієліту, в Україні вкрай низький - за минулий рік щеплено 49%, а за перші півроку 2015 року - 14,1%.

 МОЗ інформує про те, що уряд Канади за підтримки Дитячого фонду ООН закупив вакцину від поліомієліту для українських дітей. Перша партія вже прийшла в Україну, друга очікується найближчим часом.

МОЗ України закликає батьків відповідально поставитися до питання вакцинації своїх дітей.

Міністерство охорони здоров'я: В Україні спалах поліомієліту, фото-1
#поліомієліт #спалах #ВОЗ #МОЗ #щеплення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...