• Головна
  • Олександр Фищук зустрівся із заступником міністра оборони Петром Мехедом
09:32, 7 вересня 2015 р.

Олександр Фищук зустрівся із заступником міністра оборони Петром Мехедом

Як повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА, у суботу, 5 вересня, губернатор Буковини Олександр Фищук зустрівся з членами робочої групи Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України на чолі з заступником міністра оборони Петром Мехедом.

 Основними питаннями зустрічі були: стан психологічної та соціальної адаптації учасників АТО та членів їх сім'ї, військово-патріотичне виховання населення області, надання соціальних гарантій учасникам АТО та членам їх сімей.

 У зустрічі також взяли участь керівники всіх профільних структур.

 Олександр Фищук розповів, як в області йде справа з наданням земельних ділянок учасникам АТО. За його словами, питання відпрацьоване і звернення приймаються. Влада надаватиме громадським організаціям учасників АТО право брати участь у розподілі земельних ділянок.

 Що стосується надання житла демобілізованим воїнам, голова облдержадміністрації уточнив: «Ми розуміємо, що збільшується кількість бажаючих отримати житло в обласному центрі і це враховується, наші воїни мають на це право. Ми зробимо все, щоб задовільнити їхні потреби».

#Петро Мехед #заступник Міністра оборони #робоча группа #зустріч
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...