• Головна
  • І. Жижиян просить допомоги у нардепа С. Семенченка
16:41, 7 вересня 2015 р.

І. Жижиян просить допомоги у нардепа С. Семенченка

Чернівецький активіст надіслав офіційні листи-звернення С. Семенченку. Жижиян просить розслідувати та взяти під особистий контроль справи його побиття невідомими особами та судову тяганину чернівчанки Шпетко Ю.В. Копії звернень громадський діяч розмістив у ФБ.

У першому листі І. Жижиян вдається до детальної розповіді подій, які відбувались із ним у квітні. 3 квітня 2015 року активіста побили арматурою невідомі. У автора листа є декілька власних причин побиття: активна громадська діяльність, боротьба з незаконним зрубом лісу, контрабанда, виступи проти призначення С.В. Пілігріма на посаду начальника УМВС у Чернівецькій області.

Але, за словами Жижияна, у міліції «повісили» справу на безневинного чоловіка, з яким ніби у Жижияна були непорозуміння на дорозі.

Активіст вважає, що він поспішив з подякою С.В. Пілігріму та дарма повірив у справедливість правоохоронців. А інцидент з побиттям пов’язує із новим очільником УМВС.

Тому зараз І. Жижиян звертається до нардепа Семенченка з проханням провести розслідування та звернутись до Генерального прокурора України.

Щодо чернівчанки Ю. Шпетко лист надісланий від імені ГО «Патріотична громада Буковини». Ю. Шпетко, на думку автора, винесли протиправне рішення судді Апеляційного суду Чернівецької області. Матір з двома неповнолітніми дітьми залишилась на вулиці.

Автор листа просить нардепа перевірити законність рішення Апеляційного суду.

Як і коли відреагує нардеп С. Семеченко поки невідомо.

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, як колишній командир батальйону «Донбас» приїжджав на акцію-протест проти губернатора Буковини, організовану І. Жижияном.

Батальйон «Донбас» отримав у подарунок від Вижниччини авто (одним із меценатів був І. Жижиян).

Подарований автомобіль помітили у ТК «Аква».

С. Семенченко вирішив особисто контролювати процес люстрації на Буковині.

І. Жижиян просить допомоги у нардепа С. Семенченка, фото-1
І. Жижиян просить допомоги у нардепа С. Семенченка, фото-2
#активіст #звернення #нардеп #Семенченко
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...