• Головна
  • Чернівецький мер: «Думайте, кого вибираєте»
08:32, 8 вересня 2015 р.

Чернівецький мер: «Думайте, кого вибираєте»

Вчора відбувся брифінг мера Чернівців Олексія Каспрука. Важливим питанням зустрічі з журналістами стало питання проведення місцевих виборів, які вже офіційно стартували. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

 «Ці вибори особливі тим, що фактично з останніх місцевих виборів майже повністю змінилася політична карта кожного регіону. Я переконаний, що органи місцевого самоврядування виконають всі завдання щодо забезпечення проведення місцевих виборів. Закликаю, і обіцяю зі свого боку максимальну прозорість, чесність, рівність усіх кандидатів всіх політичних сил до виборчого процесу, не застосовувати адміністративний ресурс. До чернівчан звертаюся робити вибір серцем, але в той же час думати, кого ми обираємо на наступні два роки. За новим законом чернівчани можуть мати і в обласній раді чверть депутатських мандатів».

 Олексій Каспрук звернув увагу на те, що чернівчани повинні дати свою оцінку депутатам попередніх депутатських корпусів, тому що багато з них знову йдуть на вибори під прапорами нових партій, і з не зовсім чесними мотивами.

 «Прошу чернівчан уважно поставитись до того, кого обираємо. Адже від цього буде залежати ситуація в місті», – зазначив Олексій Каспрук.

Чернівецький мер: «Думайте, кого вибираєте», фото-1
#міська рада #вибори #Олексій Каспрук
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...