• Головна
  • «Чернівціводоканал» заборгував за електроенергію більше 65 мільйонів гривень
17:42, 9 вересня 2015 р.

«Чернівціводоканал» заборгував за електроенергію більше 65 мільйонів гривень

Як повідомляє прес-служба ПАТ ЕК «Чернівціобленерго», борг комунального підприємства «Чернівціводоканал» за електроенергію безперервно зростає. На 1 вересня він склав уже 65 мільйонів 109 тисяч гривень.

Тільки з початку нинішнього року борг водоканалу виріс на 11 мільйонів 590 тисяч гривень.

“Ситуація вкрай складна, потребує негайного вирішення як зі сторони керівництва області так і самого Чернівціводоканалу. ПАТ «ЕК «Чернівціобленерго», усвідомлюючи важливу роль цього підприємства та водопостачання для життєзабезпечення міста, неодноразово йде на зустріч, даючи можливість винайти шляхи розв’язання проблеми. Наразі, енергетики розробили графіки проплати за електроенергію для КП «Чернівціводоканалу»  на 4 квартал поточного року. Надіємось, що вони будуть погоджені  керівництвом області й керівництвом КП «Чернівціводоканал» та  неухильно дотримуватимуться», - наголосив Голова Правління ПАТ «ЕК Чернівціобленерго» Олександр Лозовський.

Представники "Чернівціобленерго" говорять про те, що будуть змушені обмежити подачу електроенергії водоканалу, якщо ситуація не знайде рішення, тому що такий борг приносить великі збитки енергетиці Буковини, тим більше в момент підготовки електричних мереж до роботи в осінньо-зимовий період.

#борг #елекроенергія #Чернівціводоканал #Чернівціобленерго
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...