• Головна
  • Чернівчани фінансово беруть участь у роботах з енергозбереження житлових будинків
09:31, 11 вересня 2015 р.

Чернівчани фінансово беруть участь у роботах з енергозбереження житлових будинків

Як повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради, у Чернівцях ведуться роботи з підготовки до зими. Основне питання - енергозбереження - вирішується як за рахунок міського бюджету, так і за рахунок місцевих жителів.

 25 травня 2015 сесією міської ради були затверджені розміри пайової участі жителів багатоквартирних будинків у роботах з енергозбереження. Так, на місцевий бюджет лягає від 60 до 80% робіт, а на плечі місцевих жителів, відповідно, від 20 до 40%.

 Всього по місті налічується 71 об'єкт для виконання необхідних робіт - це утеплення зовнішніх конструкцій, капітальний ремонт дахів, заміна вікон в місцях загального користування, встановлення лічильників тепла і так далі.

 У Шевченківському районі жителі 46 будинків планують роботи з енергозбереження на правах пайової участі. На 8 об'єктах роботи вже проведені, на п'яти близькі до завершення, на інших робляться кошториси і технічні умови.

 У Першотравневому районі таких 23 будинки - на одному роботи вже виконані, на 7 об'єктах близькі до завершення, решта збирають гроші і роблять кошториси.

 У Садгірському районі на трьох об'єктах планувалися необхідні роботи, на одному вони вже виконані.

#енергосбереження #роботи #місцеві жителі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...