
11:54, 11 вересня 2015 р.
Доцента ЧНУ ім. Ю. Федьковича спіймали на порушенні ПДР
Автомобіль доцента кафедри релігієзнавства і теології філософсько-теологічного факультету ЧНУ М. Шкрібляка порушив усі правила паркування у центрі міста.
Журналісти Чернівецького Променя та працівники ДАІ інспектували центр міста. Одним із правопорушників виявився М. Шкрібляк.
«Він припаркував свого зеленого «Мерседеса» просто перед входом до обласного художнього музею, під знаком пішохідного переходу, на жовтій лінії, яка забороняє паркування, та ще й захопив при цьому частину тротуару».
Зауваження серйозно не сприйняв, адже з посмішкою відповів, що поспішає і «заскочив» на секунду у магазин.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
11:06, 3 липня
10:25, 27 червня 2024 р.
21:53, 26 червня
10
19:15, 28 червня
66
live comments feed...
Коментарі