11:30, 11 вересня 2015 р.
Чернівецьким волонтерам стало важче допомагати армії
Волонтери Буковини розповідають, що підтримка серед населення впала на 70%. А потреби на Сході все збільшуються.
учасник ВО "Буковина - українському війську" А. Мустеца на сторінці у ФБ поділилась волонтерськими проблемами.
Допомагати армії стало важче, вважає А. Мусеца: «Люди менше цікавляться, менше приносять, менше перераховують грошей, спад десь на 70 відсотків. Відповідно немає змоги закуповувати найнеобхідніше. Але потреби на фронті не зменшилися, а навпаки - з настанням холодів зростають».
«Ми впевнені, байдужість має кілька причин. Це і економічна криза, і перемир'я. А от люди запевняють, що розчарувались у владі. Та й самим нема за що жити.
Зважаючи на те, що допомагали саме прості люди, підприємці малого і середнього бізнесу, розуміємо їх. Та покинути наших підопічних, хто з початку війни на фронті, не маємо права. Вони боронять нашу Незалежність, утримують ворога, щоб ми спокійно спали, водили діток до дитсадків та шкіл».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:21, 16 січня
66
15:20, 15 січня
10:31, 8 січня
12:14, 13 січня
1
12:08, 13 січня
2
live comments feed...
Коментарі