• Головна
  • Буковинський еколог: в зсувах в Санківцях винна худоба
13:00, 11 вересня 2015 р.

Буковинський еколог: в зсувах в Санківцях винна худоба

Днями ми писали про те, що в селі Санківці Хотинського району активізувалися зсувні процеси, що ставить під загрозу існування будинків, розташованих поруч. На думку головного екологічного інспектора Буковини Сергія Робульца, зсувні процеси в Санківцях пов'язані з тим, що на цій ділянці селяни випасають худобу, про це повідомляє «Чернівецький промінь».

Ще в 1968 році в містах, яким погрожували зсуви, працівники колгоспу стали висаджувати акації. Однак два роки тому Чернівецькою ОДА спільно з облрадою було затверджено план рубок, за яким акації в Санківцях вимагали термінової санітарної очистки.

Голова сільської ради Ніна Стрільчук запевняє, що з тих пір акації стали масово вирубати, саме це дає місцевим жителям привід вважати, що зсуви викликає саме рубка дерев.

Представники Хотинської райдержадміністрації, спираючись на висновки створеної комісії, стверджують, що зв'язку між вирубкою насаджень та зсувним процесом немає, а причиною є відсутність системи водовиведенія на проблемної території. Тому було прийнято рішення про геологічне вивчення території.

А головний еколог області Сергій Робулець вважає, що зсувні процеси все-таки є наслідком випасання рогатої худоби на проблемної території.

#Санківці #сільська рада #зсуви #рубки #еколог
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...