• Головна
  • У Центрі культури «Вернісаж» відкрилася «Підпільна графіка ОУН-УПА»
19:00, 14 вересня 2015 р.

У Центрі культури «Вернісаж» відкрилася «Підпільна графіка ОУН-УПА»

Як повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради, в Центрі культури "Вернісаж" відкрилася виставка "Підпільна графіка ОУН-УПА".

Вона присвячена героїчним та трагічним сторінкам історії України ХХ століття, національно-визвольній боротьбі українського народу, боротьбі Організації Українських Націоналістів – Української Повстанської Армії за свободу і незалежність України.

На виставці представлені твори художника Ніла Хасевича та його учнів, Володимира Гнибіди та інших повстанських художників, а також повстанські світлини з державних архівів України та приватних архівів. Подана книжкова графіка Заслуженого художника України Івана Балана до книг серії «За тебе свята Україно» доктора історичних наук, професора Нестора Мизака, в якій висвітлюється боротьба українського народу за Українську самостійну соборну державу.

На відкритті виставки виступили представники духовенства, науковці, історики, представники громадських організацій та шанувальники мистецтва. Митрополит Чернівецький і Буковинський Данило Української Православної Церкви Київського Патріархату благословив зібрання. Одним із організаторів виставки став філософсько-теологічний факультет ЧНУ ім. Ю.Федьковича. Ансамбль «Менестрель» філософсько-теологічного факультету на відкритті виставки співав повстанські пісні.

У Центрі культури «Вернісаж» відкрилася «Підпільна графіка ОУН-УПА», фото-1
#Підпільна графика #ОУН-УПА #виставка #Вернисаж
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...