• Головна
  • У Чернівцях презентують систему PROZORRO
09:29, 15 вересня 2015 р.

У Чернівцях презентують систему PROZORRO

17 вересня в будівлі Ратуші відбудеться презентація системи електронних закупівель PROZORRO, яка дозволить економити до 12% бюджетних коштів. Про це повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.

 Система PROZORRO, яка розробляється у державно-приватному партнерстві на засадах відкритості та із залученням усіх стейкхолдерів, визначена центральним елементом реформи державних закупівель в Україні. Після завершення першого, пілотного етапу, PROZORRO передається на адміністрування державі, а після внесення відповідних змін до законодавства – масштабується на всю систему державних закупівель.

 Станом на 1 вересня системи використовують всі центральні органи виконавчої влади.

 «PROZORRO – система, створена з ініціативи громадських організацій, комерційних майданчиків, державних органів та підприємців. Мета системи – забезпечення прозорості процесу державних закупівель, прозоре і ефективне витрачання бюджетних коштів, а також запобігання корупції завдяки громадському контролю та розширенню кола постачальників. Система спрощує доступ малого і середнього бізнесу до державних торгів, дозволяє економніше витрачати бюджетні кошти та забезпечує громадський контроль за процесом торгів. Кожен журналіст, громадський активіст, пересічний громадянин зможе побачити, хто виграв тендер, якими були інші пропозиції та чи було укладено контракт з компанією, яка запропонувала найвигідніші умови».

 

 

#PROZORRO #бюджетні кошти #економити #презентують
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...