• Головна
  • «Чернівціводоканал» і «Чернівціобленерго» погодили графік погашення боргу за електроенергію
19:39, 15 вересня 2015 р.

«Чернівціводоканал» і «Чернівціобленерго» погодили графік погашення боргу за електроенергію

Як повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради, сьогодні керівники чернівецького водоканалу Сергій Дзезик і «Чернівціобленерго» Олександр Лозовський за участю мера міста Олексія Каспрука підписали графік розрахунків за спожиту енергію.

«Ми вже вийшли на завершальний етап в питанні здійснення проплат за електроенергію комунальним підприємством «Чернівціводоканал». Зрозуміло, що ситуація непроста, борг, на жаль, збільшується. Без модернізації системи водопостачання вирішити цю проблему найближчим часом неможливо, – сказав міський голова Олексій Каспрук. – Сьогодні ми вийшли вже на узгоджений графік розрахунків з ПАТ ЕК «Чернівціобленерго». Розрахунки збільшуються на 625 тисяч гривень в місяць, це завдяки тому, що було прийнято рішення міською радою про надання фінансової допомоги підприємству. Найголовніше для нас – це забезпечення стабільного водо- та електропостачання в місті, отримання чернівчанами якісних комунальних послуг».

Нагадуємо про те, що недавно керівництво ПАТ ЕК «Чернівціобленерго» звернулося до місцевої влади з проханням про допомогу в вирішенні питання виплати багатомільйонного боргу за спожиту електроенергію комунальним підприємством «Чернівціводоканал».

#борг #елекроенергія #Чернівціводоканал #Чернівціобленерго
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...