• Головна
  • Сьогодні був проведений обшук у директора центру, який відповідає за проведення ЗНО на Буковині
19:00, 17 вересня 2015 р.

Сьогодні був проведений обшук у директора центру, який відповідає за проведення ЗНО на Буковині

Сьогодні в Івано-Франківську було проведено обшук в будинку директора Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Богдана Томенчука, про це повідомляє Радіо Свобода.

Ще в липні були проведені обшуки в київському Центрі оцінювання якості освіти та в місцях проживання його керівників, а в вересня були вилучені сервери та комп'ютерна техніка в Івано-Франківському регіональному центрі.

Сам Томенчук після завершення обшуку сказав: «Там була ціла ухвала, шукали документи, які би засвідчували втручання Івано-Франківського центру оцінювання якості освіти у роботи абітурієнтів. Це смішно. Нічого не знайшли, бо цього в природі не може існувати».

Відомо, що Івано-Франківський РЦОЯО відповідає за проведення зовнішнього незалежного оцінювання в західних областях України, в тому числі і в Чернівецькій області. Освітяни Буковини вже відреагували на такі дії правоохоронних органів стосовно Томенчука:

«Ми глибоко віримо в те, що ЗНО-2016 бути! Віримо, що Ви, Богдане Михайловичу, вийдете з цього бою сильнішим і мудрішим. Адже Ваш професіоналізм, компетентність, креативність допомагають будувати Храм, який гордо називається – Україна!».

Про це повідомляється на сайті Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА.

#Богдан Томенчук #обшук #ЗНО #Івано-Франківськ
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...