• Головна
  • У Сторожинці стартувала акція продуктової допомоги для літніх людей
15:01, 20 вересня 2015 р.

У Сторожинці стартувала акція продуктової допомоги для літніх людей

З нагоди Міжнародного дня літньої людини, який щорічно відзначається у всьому світі 1 жовтня, Сторожинецька районна організація Товариства Червоного Хреста разом з Управлінням освіти об'явили проведення в районі благодійної акції «П'ять картоплин», про це повідомляє storozhynets.info.

 Акція передбачає збір допомоги для літніх людей і триватиме до1 жовтня.

 Вчителі та учні Сторожинецької школи № 1 вже провели у себе благодійний ярмарок і навіть віднесли смаколики по необхідним адресам.

 «Ми щиро запрошуємо організовувати акцію по наданню допомоги овочевою продукцією на базі вашої школи, – каже голова Сторожинецької районної організації Товариства Червоного Хреста Ольга Євдокименко. – Згідно умов акції кожен учень приносить з дому 5 сезонних овочів на вибір (картопля, буряк, морква, капуста, цибуля), а зібрану продукцію, розділивши на частини, учні, разом з патронажними медичними сестрами Червоного Хреста віднесуть літнім, малозабезпеченим, одиноким та людям з обмеженими можливостями нашого міста. 1 жовтня колектив школи виручені школярами на благодійному ярмарку кошти передадуть вчителям похилого віку.

 Також, якщо буде можливість, хворим та немічним людям школярі можуть надати посильну допомогу по господарству. Тільки разом ми зробимо світ навколо нас кращим, гуманнішим та більш відкритим!»

#Сторожинець #акція #літня людина #школа
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...