• Головна
  • Головного лікаря Хотинської ЦРЛ звільнили
14:10, 21 вересня 2015 р.

Головного лікаря Хотинської ЦРЛ звільнили

Руснак Надія Григорівна - більше не головний лікар Хотинської ЦРЛ.

Громадський активіст Г. Єреміца на сторінці у ФБ повідомила, що 17 вересня чергова сесія Хотинської районної ради підтримала звільнення очільниці районної лікарні, яка головувала там упродовж 18-ти років.

Т.в.о. головного лікаря Хотинської ЦРЛ призначено Ростислава Мотринюка.

«У переддень сесії Хотинську ЦРЛ пікетували 2 десятки активістів з вимогою звільнення Руснак Н.Г. Активісти аргументували свої вимоги тим, що пані Руснак на виборах у 2012 році підтримувала регіонала Артема Семенюка».

Нагадуємо, що раніше ми повідомляли про суперечки між активістами та головним лікарем лікарні, яка пробула на лікарняному 240 днів та розтратила понад 100 тисяч гривень. Хоча за свідченнями Г. Єреміци, сума становить 200 тисяч гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#звільнили #головний #лікар #Хотин #ЦРЛ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...