• Головна
  • Одеські активісти оголосили про блокаду кордону з Придністров'ям
16:03, 21 вересня 2015 р.

Одеські активісти оголосили про блокаду кордону з Придністров'ям

Низка громадських організації, спільно з молодіжним крилом батальйону «Азов», мають намір блокувати кордон з самопроголошеною Придністровською республікою. Ця акція буде проведена на знак з солідарності з кримськими татарами, які вчора почали блокаду Криму.

 «У понеділок 21 вересня «Цивільний корпус АЗОВ Одеса» разом зі «Спілкою придністровців України» організує перекриття україно-придністровського кордону у пункті пропуску «Кучурган». Блокування стосуватиметься лише автомобілів з номерами де-юре не існуючого Придністров’я, в якому розміщені російські війська.

 Дана акція спрямована в першу чергу для тиску на кремлівських сатрапів, які, знаходячись при владі ПМР, постійно брешуть у своїй пропаганді про нібито економічну блокаду Придністров’я Україною. Насправді ж жодної блокади з боку України не існує. Це вже не згадуючи про переслідування придністровським КГБ тамтешніх громадян, які симпатизують Україні.

 Синхронну акцію з блокування молдовсько-придністровського кордону у пункті пропуску «Бендери» проведуть придністровці, що змушені були виїхати до Молдови внаслідок політичних переслідувань.

 За нашою інформацією анонс даної акції вже навів паніку серед місцевих ЧКістів, а це вже показник, що таке блокування неабияк дошкуляє московським ставленикам.

 Акція узгоджена з СБУ, МВС та іншими відомствами», - йдеться в повідомленні Цивільного корпусу «Азов» / Одесса на його сторінці у Фейсбуці.

#Придністров`я #блокада #одеські актівісти
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...