• Головна
  • У Чернівцях розпочав роботу радник Мінсоцполітики з питань переселенців
11:00, 23 вересня 2015 р.

У Чернівцях розпочав роботу радник Мінсоцполітики з питань переселенців

З 1 вересня цього року в Україні організована робота радників Міністра соціальної політики України з питань вимушених переселенців. Це стало можливим у рамках проекту «Посилення участі громадянського суспільства у роботі Міністерства соціальної політики України та процесі національного примирення». І тому на Буковину приїхав радник Міністра Олег Козловський. Про це повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.

 Вчора на прес-конференції Козловський розповів про Програму радників з питань вимушених переселенців, яка була створена Міністерством соцполітики, громадською ініціативою «КрімSOS» и Міжнародною організацією «Stabilization Support Services» за підтримки Уряду Великої Британии.

 Програма дозволить відбуватися швидкому обміну інформацією про проблеми переселенців, знаходити шляхи їх вирішення. Радник проводитиме прийом громадян, і знаходити шляхи вирішення проблем. Інформація буде узагальнюватися, а досвід використовуватися надалі.

 В рамках проекту також передбачена Програма «Гранти для внутрішньо переміщених осіб». Вона буде стимулювати об'єднання переселенців в групи з метою організовувати діяльність на місцях.

 Прийом радник Олег Козловський буде вести в приміщенні Департаменту соціального захисту населення ОДА за адресою: м. Чернівці, вул. Головна, 245, каб. 7.

 

#радник #вимушені переселенці #Программа #прийом
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...