18:20, 23 вересня 2015 р.

Чернівцях пройде LASTIVKA DANCE FEST

26 та 27 вересня 2015 року в Чернівцях відбудеться І-й Міжнародний фестиваль-конкурс LASTIVKA DANCE FEST. Фестіваль отримав свою назву на честь Дарія Ластівки — видатного буковинського хореографа. Про це повідомляють організатори фестивалю.

Фестиваль проводиться з метою відродження та збереження національного фольклору, регіональних традицій та звичаїв, популяризації народного мистецтва, національного колориту різних областей України та зарубіжжя, поєднання народної та духовної спадщини, представлення туристичних можливостей Буковини, як регіону України.

В конкурсній програмі фестивалю візьмуть участь хореографічні ансамблі народного та фольклорного жанру. Учасниками фестивалю стануть творчі колективи, керівники яких відроджують, підтримують та зберігають народні традиції, танці, фольклор свого регіону. Виконавці презентуватимуть різножанрові народні танці, що збереглися у побуті місцевостей, з котрих походять учасники фестивалю.

На відкриття запрошені видатні корифеї народної хореографії. Голова журі – Герой України, народний артист України, лауреат Національної премії України ім. Т. Г.Шевченка, голова Національної хореографічної спілки України – Мирослав Вантух.

Місто проведення фестивалю — Музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської.

#LASTIVKA DANCE FEST #Дарій Ластівка #музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...