• Головна
  • Чернівецький комісар Ю. В’юн вказав поважні причини неприбуття призовників до призовних дільниць
15:21, 24 вересня 2015 р.

Чернівецький комісар Ю. В’юн вказав поважні причини неприбуття призовників до призовних дільниць

Чернівецький комісар Ю. В’юн вказав поважні причини неприбуття призовників до призовних дільниць

З 1 жовтня 2015 року  призиватимуть громадян на строкову військову службу до ЗСУ, - проінформував Чернівецький міський військовий комісаріат.

До строкової служби призиватимуть громадян України чоловічої статті , придатних за станом здоров’я до військової служби в мирний час , яким до дня відправлення у військові частини виповнилось 20 років , та старших осіб, які не досягли 27 річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

У разі неявки призовника без поважних причин за викликом міського військового комісаріату на призовну комісію він несе відповідальність, установлену законом.

Поважними причинами неприбуття призовників до призовних дільниць у строк, установлений військовим комісаріатом, які підтверджені відповідними документами, визнаються: перешкода стихійного характеру, хвороба призовника або інші обставини, які позбавили його можливості особисто прибути у зазначені пункт і строк; смерть його близького родича (батьків, дружини, дитини, рідних брата, сестри, діда, баби) або близького родича його дружини, - зазначив військовий комісар.

#причини #неприбуття #призов #військовий #комісар
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...