18:51, 24 вересня 2015 р.

Українці хочуть в НАТО

Якби референдум про приєднання до НАТО відбувся в липні 2015 року, 64% тих, хто взяв би в ньому участь, проголосували б за вступ України до Північноатлантичного альянсу, повідомляє УНІАН з посиланням на результати соціологічного дослідження, проведеного фондом "Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва та соціологічної служби Центру Разумкова з 22 по 27 липня цього року.

Згідно з результатами опитування, 28,5% проголосували б проти.

Як відзначають соціологи, в більш доброзичливих до НАТО регіонах очікувана явка на такому волевиявленні була б вищою: у Західному регіоні на гіпотетичне голосування прийшли 77% жителів регіону, у Центральному - 65%, а на Донбасі, де більшість населення проти членства України в НАТО, в референдумі взяло б участь 49%.

Соціологи відзначають, що якщо в середньому по країні рівень підтримки вступу до НАТО найвищий за всю історію незалежної України, то в регіональному розрізі існують відмінності. Так, «за» членство в НАТО проголосували б у Західному регіоні («за» - 89%, «проти» - 4%), Центральному (відповідно, 73% і 19%) та Південному (відповідно, 61% і 40%) . «Проти» членства України в НАТО проголосувало б більшість у Східному регіоні («проти» - 64%, «за» - 30%) і на Донбасі (відповідно 54% ​​і 36%).

Всього в ході дослідження опитано 2011 респондентів з усіх регіонів України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #НАТО #вступ #дослідження
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...