• Головна
  • Військовий полігон «Прибан» на Буковині знову «атакують» грибники
09:23, 25 вересня 2015 р.

Військовий полігон «Прибан» на Буковині знову «атакують» грибники

Щороку на сторожинецькому полігоні «Прибан» одна і та ж проблема - грибники. Вони заходять на територію полігону в пошуках грибів, і зовсім не замислюються над тим, наскільки це може бути небезпечно для життя. Про це інформує storozhynets.info.

 «Цивільні, які самовільно заходять на територію полігону – наражають себе на небезпеку. – пояснює начальник полігону «Прибан» Олексій Павлюк. – Особливо в осінній період активізуються «грибники». Звичайно, не всі грибники порушують кордон полігону з метою збирання грибів. Дехто полює за металобрухтом, дехто просто псує державне майно – лінії передач, кабельні мережі, розподільчі шафи тощо.

 Як показує практика, багато осіб не розуміє застережень військовослужбовців про небезпеку і потрапляє в зону, яка знаходиться під обстрілом під час навчань. Великою проблемою є те, що збором грибів займаються і неповнолітні, які в силу юного віку не розуміють, на яку небезпеку можна натрапити. Це відноситься як до залишків боєприпасів, так і до ураження електричним струмом.

 Хочу нагадати, що жителі села Ропча, які 2 травня потрапили в надзвичайну ситуацію на «Прибані» також спочатку розповідали, що вони просто збирали гриби. Не потрібно нагадувати, яка ціна була сплачена за таку прогулянку».

 Олексій Павлюк нагадує всім буковинцям про те, що в зоні полігону необхідно дотримуватися правил безпеки. І якщо на протязі кордону встановлені таблички «Заборонена зона», то прохід туди дійсно заборонений.

 «Бувають ситуації, коли громадяни зривають поперджувальні знаки та проходять далі. Люди повинні розуміти – пошкодивши знак, ви не зміните напрям прольоту снаряду та кулі. А за пошкодження державного майна встановлена кримінальна відповідальність.

 Виконуйте вимоги військових, які несуть службу на полігоні. На них покладений обов’язок вас застерегти від помилок, ціною яких може бути ваше здоров’я або навіть життя», - закликає начальник полігона.

#Ропча #Прибан #грибники
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...