• Головна
  • 27 дітей на Буковині госпіталізували з отруєнням: 5 зі станом середньої важкості
13:15, 26 вересня 2015 р.

27 дітей на Буковині госпіталізували з отруєнням: 5 зі станом середньої важкості

Учнів Давидівської ЗОШ госпіталізували. Задіяні додаткові сили і засоби лікарів Сторожинецької ЦРЛ, а також приїжджала обласна бригада лікарів на чолі з головним дитячим інфекціоністом, був дитячий реаніматолог, який оглянув всіх дітей, які знаходяться на лікуванні.

Як повідомили в лікарні, спочатку припускали харчову токсикоінфекцію, але симптоми не схожі – у потерпілих тахікардія та оніміння кінцівок. Карети швидкої допомоги для доставки школярів в районну лікарню надали всі навколишні села. Також до перевезення підключилися і жителі, - повідомив Сторожинець.Інфо.

Заступник головного лікаря з охорони материнства і дитинства Дідух Микола Васильович повідомив, що всі дітки госпіталізовані, у 5-ох дітей стан середньої важкості, інші діти – в задовільному стані.

«Що треба відмітити, що всі діти, які поступили і знаходяться на лікуванні, за цей період відзначають значне покращення в стані здоров’я. Дітей, які би були в такому стані, який би для нас був неконтрольований – на щастя, немає. Спочатку ми думали, що це харчова токсикоінфекція. Зараз клініка, стан дітей і ті скарги, які вони пред’являють націлюють нас на те, що це не харчова токсикоінфекція. Поки що попередня причина, яку ми виставляємо в діагноз – отруєння невідомою речовиною. На щастя, важких дітей зараз немає. На початку двоє були ближче до важкого, але зараз їхній стан покращився».

 

#отруєння #27 учнів #Давидівська ЗОШ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...