• Головна
  • Буковині на вибори додатково виділили майже два мільйони гривень
10:00, 29 вересня 2015 р.

Буковині на вибори додатково виділили майже два мільйони гривень

До вже виділених Чернівецькій області 23 мільйонів бюджетних коштів на підготовку і проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року, Центральна виборча комісія додала ще 1 820 600 грн. Такий розподіл додаткової субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, а саме – Чернівецькій ОДА, відповідно до нещодавньої постанови Центральної виборчої комісії. Про це повідомляє Громадянська мережа «ОПОРА».

 Водночас, Львівська та Вінницька ОДА отримали додаткової субвенції по більш як 5 мільйонів гривень. Менше від Чернівецької області отримали тільки Луганська ОДА (1 359 тис. грн) та Київська міська держадміністрація (1 769 тис. грн.).

 Як повідомляла ОПОРА, Чернівецькій ОДА раніше було виділено 23 015,2 тисяч гривень на підготовку та проведення виборів, а також 58,4 тисячі гривень на виготовлення списків виборців та запрошень. Також постановою Центральної виборчої комісії було визначено середні норми видатків обласної виборчої комісії на підготовку і проведення виборів депутатів обласних рад 25 жовтня 2015 року. Найбільше видатків передбачено на оплату праці, використання ЗМІ та інші видатки.

#вибори #додатково #два мільйони
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...