![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
18:20, 5 жовтня 2015 р.
Чернівчани скаржаться на «веселого» водія маршрутки
Чернівчани скаржаться на водіїв маршруток, які дозволяють собі демонструвати почуття гумору в невідповідної для нього обстановці. Так, на сайті «Відкрите місто» житель Чернівців Ігор розповів про одного такого «веселого» водія, який їздить за маршрутом № 3.
«Сьогодні вже вдруге один той самий водій на ім’я Валера … у мене майже «перед носом» закриває двері автобуса під час посадки і потім знову відкриває. Це він так виховує пасажирів, щоб скоріше піднімались в салон бо затримують відправку, не беручи до уваги що повільно піднімаються літні люди.
Сьогодні під час такої виховної роботи двері затиснули жінку, що саме заходила в салон.
Особливість ситуації в тому, що саме цей водій вигадав собі наступну забаву: одній із зупинок по маршруту, біля якої знаходиться магазин із літньою площадкою він дав назву «Ганделик» і тепер кожного разу на маршруті він не відкриває людям двері, вимагаючи сказати пароль.
Саме так: автобус під'їжджає до зупинки, люди стоять до виходу, він не відкриває двері, повертається в салон і каже: «пароль». Так триває деякий час, аж поки хтось не скаже слово «Ганделик», тоді він сміється і відкриває двері. Чомусь в цій ситуації в нього є і час і настрій», - розповідає Ігор.
Судячи з кількості організацій, які взяли заявку в роботу, веселитися водієві залишилося недовго.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:51, 19 липня
73
10:51, 19 липня
54
00:40, 15 липня
10:39, 24 липня
live comments feed...
Коментарі