
15:30, 11 жовтня 2015 р.
У Чернівцях провели виставку-ярмарок робіт пацієнтів психіатричної клініки
Співробітники Чернівецької обласної психіатричної клініки організували ярмарок робіт своїх пацієнтів. Про це повідомляє інформаційний сайт Департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА.
Ярмарок пройшов в рамках святкування Дня психічного здоров'я.
«Цей захід організовуємо вдруге, але це перший раз, коли роботи наших пацієнтів представили так публічно, позаяк перший ярмарок проводили на території лікарні», - каже практичний психолог Центру медичної допомоги дітям із вадами психічного здоров’я лікарні Лариса Цапок.
На виставці представлені роботи і дорослих, і дітей. Серед них картини, плетіння з бісеру, розпис по дереву, вишивки та багато іншого.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:24
Вчора
Спецтема
Оголошення
14:12, 4 червня
09:23, 28 травня
8
11:30, 28 травня
Коментарі