Сніданок може бути поживним, смачним і легким у приготуванні водночас. На практиці це доводить відомий український ресторатор Євген Клопотенко, який поділився з читачами простим рецептом омлету з томатами та базиліком, пише 0372.ua
Нагадуємо, ми писали раніше про Рецепти смачних сирників до сніданку
Омлет з томатами та базиліком – легкий та корисний сніданок, який сподобається усім. Для того, щоб омлет був ніжним найкраще використовувати вершкове масло, розповідає на своїй інстаграм-сторінці Євген Клопотенко.
Інгредієнти:
– 2 яйця;
– 3-4 томати чері (один середній томат);
– 3-4 гілочки базиліку (або сухий);
– 1 столова ложка вершкового масла 82%;
– сіль, перець.
1. Для приготування омлету помийте, розріжте томати чері на 4 частини або звичайні томати, почистіть від шкірки, наріжте скибочками.
2. На пательні з вершковим маслом обсмажте томати – 1-2 хвилини.
3. У мисці збийте яйця, додайте сіль, перець, викладіть на томати, готуйте на маленькому вогні 3 хвилини.
4. Помийте, подрібніть базилік, викладіть на омлет. Акуратно складіть омлет навпіл за допомогою лопатки. Викладіть на тарілку.
Смачного!
Читайте також: Печиво, що дивує ніжним смаком та легкістю приготування: рецепт буковинським господиням
Найніжніший сметанний пиріг до чаю - стане окрасою кожного столу