Самооцінка населенням Чернівецької області стану здоров’я - статистика

За підсумками вибіркового опитування домогосподарств, стан здоров’я населення Чернівецької області у 2020р. порівняно з 2019р. дещо покращився, пише 0372.ua з посиланням на Головне управління статистики в Чернівецькій області.

Отримуйте головні новини дня - Telegram абоViber.

Так, дві третини буковинців оцінили стан свого здоров’я як "добрий", тоді як у попередньому році таких було трохи більше половини.

Чверть жителів області вважали стан свого здоров’я задовільним, кожний одинадцятий – поганим. У 2020р. хворіли майже всі буковинці.

Негативний вплив захворювання на життєву активність відчув кожний п’ятий, на повсякденну працездатність – кожний чотирнадцятий мешканець області.

Як і в 2019р, третина буковинців мали хронічні захворювання або проблеми зі здоров’ям. Близько половини осіб, які мають хронічні захворювання, хворіли на гіпертонію, більше чверті – мали серцеві захворювання. За медичною допомогою зверталися майже всі жителі області, і в основному – до сімейного лікаря у поліклініці.

Збільшилася кількість осіб, які зверталися до лікаря з хворобою або проблемою зі здоров’ям. У 2020р. їх було майже дві третини, тоді як у попередньому році – половина.

Практично всі буковинці, які відвідували лікарні, брали з собою медикаменти, майже дві третини – їжу, більше половини – постільну білизну.

Читайте також: Вчені підтвердили, що у немовлят від щеплених проти COVID-19 матерів є антитіла до вірусу

Дешевше не буде: в Україні зростають ціни на масло - тенденція збережеться