Кожної третьої неділі червня в Україні відзначають День медика. Цьогоріч ця дата співпала ще й з великим християнським святом - Трійцею. Ця професія вважається однією із найбільш благородних та безсумнівно найважливіших, пише 0372.ua.
Нагадуємо, ми писали раніше, що На Буковині минулої доби завершили вакцинацію близько двохсот людей
Сьогодні, 20 червня, в Україні відзначають День медика. Це щорічне професійне свято всіх медичних працівників.
Медики не носили білі халати до XIX століття. Вони вдягали звичайний одяг, найчастіше жалобно-чорний. Білі халати з'явилися після того, як лікарі усвідомили важливість стерильності у медичній практиці.
У 2009 році італійський нейрохірург Клаудіо Вітале пережив інфаркт прямо під час проведення операції у пацієнта. Однак він продовжив операцію й Лише через півгодини, переконавшись, що життю хворого нічого не загрожує, доктор звернувся по допомогу до колег та був прооперований.
Отримуйте головні новини дня - Telegram абоViber.
Перша пересадка серця від людини до людини відбулася 3 грудня 1967 року. Операція пройшла в Кейптауні (ПАР) у лікарні Гроот Шур, а провів її кардіохірург Крістіан Барнард.
Структура ДНК у вигляді подвійної спіралі була запропонована у 1953 році молекулярними біологами Френсісом Кріком і Джеймсом Вотсоном.
Великий Гіппократ перед тим, як призначити хворому ліки, рекомендував лікувальне голодування, щоб організм відновив усі функції.
За статистикою, близько 64% медиків у світі працюють понаднормово.
Читайте також: Коронавірус в Україні: за добу госпіталізували більше, ніж виявили нових випадків