На думку експертів, вбудовані в підлогу конвектори є найбільш практичним приладом опалення в приміщеннях з панорамними вікнами, і все частіше приймаються забудовниками.

Конвектори в підлогу - одна з порівняно нових систем опалення приміщень. Такі прилади, як радіатори в підлогу є альтернативою звичним радіаторам. За оцінкою фахівців, ще три роки тому конвектори для підлоги займали в обсягах виробництва близько 10%. Зараз показник підріс через зростання обсягів житла з великою площею скління приміщень.

Нагадаємо, радіатори в підлогу безпосередньо монтуються в стяжку підлоги. На відміну від радіатора, який в основному випромінює тепло, конвектор передає тепло за допомогою циркуляції повітря. Тепло швидко поширюється по всьому приміщенню, швидко досягається комфортна температура.

Види конвекторів

Існують електричні та водяні конвектори, також ці прилади можуть бути з примусовою та природною конвекцією. Радіатори з примусовою конвекцією дозволяють збільшити теплову потужність більш ніж в 5 разів у порівнянні з аналогами без вентилятора. Тому їх рекомендується застосовувати у випадках, коли потрібна збільшена тепловіддача. Конвектори в підлогу встановлюють в ряді бізнес-центрів, а також в нових житлових об'єктах комфорт, бізнес- і преміум-класу. Вони відрізняються енергоефективністю, а також, за рахунок своєї «невидимості», не псують вигляд приміщення.

Конвектори в підлогу - це опалювальні прилади, які монтуються в стяжку підлоги. Зростаюча їх популярність пояснюється різноманіттям моделей, зручністю експлуатації, великим діапазоном потужностей, універсальністю використання в будь-яких типах будівель, в тому числі з панорамним склінням, різноманітністю матеріалів та колірних рішень.

Переваги вбудованих конвекторів:

  • Збереження простору приміщення;
  • Збереження дизайну приміщення;
  • Велика теплова потужність;
  • Простий монтаж та легкість обслуговування;
  • Підключення на одно- або двотрубну систему;
  • Можливість виготовлення спеціальних моделей;
  • Швидке прогрівання приміщення при малих витратах води;
  • Різноманітні варіанти регулювального обладнання.

Конвектори вбудовані в підлогу - це ідеальне рішення для великих приміщень, що мають велику площу скла, скляні веранди та лоджії. З одного боку, вбудовані в підлогу конвектори не займають місця і не загороджують вид за вікном, з іншого боку, вони створюють потужну теплову завісу, що захищає ваш будинок від проникнення холоду.