• Головна
  • Олександр Фищук пригрозив звільнити голову одного з департаментів
20:22, 7 грудня 2015 р.

Олександр Фищук пригрозив звільнити голову одного з департаментів

Голова Чернівецької облдержадміністрації Олександр Фищук сказав, що звільнить голову департаменту соціального захисту населення Олену Веригу, якщо вона не змінить свого ставлення до працівників. Про це повідомляє «Молодий буковинець».

"На сьогоднішній день керівник департаменту соціального захисту населення або змінить своє ставлення до роботи і своїх працівників, або я ставлю питання про її звільнення", - заявив Олександр Фищук. 

Вона отримала догану, подавала в суд.

"Я не хочу робити таке звільнення, яке робили при тій попередній владі - де  людина подасть в суд, де відсудить, що її неправильно звільнили, і після того держава буде платити компенсацію за вимушений прогул. Я попереджував і заступника, який курує це питання", - розповів він.

"Я не хочу сьогодні робити звільнення не в правовому полі", - додав голова ОДА. 

Також мова йшла про те, що Олена Верига повідомляла, що ОДА не допомогає департаменту.

Олександр Фищук запевнив, що робить усе можливе, щоб забезпечити працівників усім необхідним.

"Обласний департамент соціального захисту - це обласна структура, а всі проблеми, які виникають - є у тих управліннях на рівні району, на рівні міста. Але я просив її: підготуйте людей, резервних людей. Бо якщо піде наплив, ми маємо з цим справитися. Частково справилися, але не в повній мірі",  - розповів Фищук.

#олена верига #олександр фищук #директор департаменту соціального захисту населення
Оголошення
live comments feed...