• Головна
  • У Чернівцях влада та громадяни ЧЕСНО вирішують майбутнє міста (фото)
17:00, 8 грудня 2015 р.

У Чернівцях влада та громадяни ЧЕСНО вирішують майбутнє міста (фото)

В Чернівцях триває наймасштабніша громадська подія року - Форум "Влада і громада: чесна розмова про майбутнє Чернівців". Протягом дня учасники обговорюватимуть пропозиції стосовно розвитку міста.

Дискусію  організували ГО "Лабораторія демократичних трансформацій", рух «Чесно», ініціатива "InfoKey" та інші громадські організації. 

Про хід обговорення написав у соціальній мережі один із учасників дискусії координатор Революційного пакету реформ Вадим Міський. 

У дискусії взяли участь  Чернівецький міський голова Олексій Каспрук, новообрані депутати міської ради, експерти з Києва та Чернівців, громадські активісти, студенти, ЗМІ, всього були присутні більше сотні людей.

Вони обговорили прозорість та доступність міськради, енергоефективність та енергопартіотизм, а також поспілкувалися про громадський транспорт та розвиток мобільності.

«Приємно, що спікери від міської ради наголошують на важливості стратегічного планування в місті» - написав активіст. - «Мій меседж на відкритті Форуму: містові потрібно вирватися в лідери серед обласних центрів. Ми можемо це зробити, варто лише достатньо часу приділити стратегічному плануванню ».

#‎cheforum15

#чесна розмова #чернівці #форум #влада #громада
Оголошення
live comments feed...