• Головна
  • Чернівецькі школи матимуть шкіл-партнерів у Слов`янську
16:22, 9 грудня 2015 р.

Чернівецькі школи матимуть шкіл-партнерів у Слов`янську

Слов'янський відділ освіти підписав угоду про спільну діяльність з управлінням освіти м. Чернівці. Про це повідомляє «Тв плюс».  

Угода дає можливість створити постіний зв`язок між педагогами і дітьми зі Сходу та Заходу України. Він сприятиме ділогу двох міст, а спеціалісти зможуть спільно вирішуювати виникаючі професійні проблеми, обмінюючись досвідом та ідеями. 

Документ передбачає спільне планування патріотичних заходів, екскурсійні поїздки для школярів і вибудовування партнерських відносин між деякими школами Чернівців та Слов'янська. Першою програму партнерства може випробувати Слов'янська ЗОШ №5 .

 «У Чернівцях я побувала в ЗОШ №5. Це не зовсім звичайна школа, вона має давню славну історію і є багатопрофільним навчальним закладом. Так, школа співпрацює з багатьма структурами міста. Завдяки цьому учні мають можливість отримати водійські права, спеціалізовані дипломи, користуються пільгами при вступі до місцевих вишів. Директор цієї школи висловила побажання, щоб Слов'янська та Чернівецька ЗОШ №5 стали школами -побратимами. Можливо, це здійсниться в найближчому майбутньому», - розповідає спеціаліст Слов`янського міського відділу освіти Надія Чиркова. 

Вона зізнається, що система викладання у м. Слов`янськ має багато спільного з чернівецькою, однак в Чернівцях є кілька ідей, які можна запозитичити.

#школи #обмін #слов`янськ #чернівці
Оголошення
live comments feed...